#mikrowewro, odcinek II

Oto kolejna niezwykła wrocławska mirkofirma! W cyklu #mikrowewro przedstawimy Wam historie mikroprzedsiębiorców z Wrocławia, którzy swoją działalnością napędzają rozwój naszego miasta, regionu i kraju! Dziś czas na Cukiernię IRMA, firmę rodzinną z tradycjami, którą poznaliśmy dzięki konkursowi #bezmikroniemamakro, gdzie tak ją polecano mieszkańcom Wrocławia:

Jak widzimy wspaniałych mirkobiznesów nam nie brakuje, ale słysząc tytuł konkursu odpowiedź nasuwa mi się tylko jedna – Cukiernia Irma z Hali Targowej!!😍Jej charyzmatyczny sprzedawca, Pan „Szok” to złoto! Obsługa w tej cukierni to jak wyspa serdeczności na morzu obojętność. Podczas gdy w innych miejscach z trudem usłyszysz odpowiedź na zwykle dzień dobry, w Irmie sprzedawca wita Cię z daleka, zdarzyło się, że nawet megafonem! Zaskakująca jest jego pamięć kto ile słodzi i jak dużo czasu minęło od ostatniej wizyty. Wielki plus za sposób wykonywania kawy i zmieniający się asortyment, zawsze próbuję czegoś nowego i opcje się nie kończą. Wszystko jest pyszne. Bardzo polecam! (Zdjęcia z @Cukiernia Irma since 1990 za zgodą właściciela).
 
Agata Marzec

Poznajcie lepiej działalność Cukierni Irma! Jest to tradycyjny zakład cukierniczy z wieloletnią historią. W ofercie cukierni można znaleźć takie produkty jak
drożdżówki, pączki, babeczki, jak również ciasta i torty. Każdego dnia kupicie tam pyszne pieczywo, a także ciasta świąteczne!

Obejrzyjcie nasz materiał –  dowiecie się z niego m.in. jaka jest historia przedsiębiorstwa, jak działa firma i dlaczego warto wspierać przedsiębiorstwa działające w skali mikro!

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz raport „Wrocławska mikroprzedsiębiorczość”!

Znajdziesz w nim informacje opisujące:

  • kondycję wrocławskich mikrofirm,
  • innowacyjność i konkurencyjność wrocławskich mikrofirm,
  • bariery w rozwoju wrocławskich mikrofirm,
  • sytuację finansową wrocławskich mikroprzedsiębiorców,
  • inwestycje dokonywane przez mikrofirmy z Wrocławia,
  • wpływ pandemii COVID-19 na wrocławskie mikroprzedsiębiorstwa,
  • cyfryzację w mikrofirmach z Wrocławia,
  • mikrofirmy jako pracodawców.